Andrzejki

Dnia 28.11.2019 r. uczniowie klas 0 – 3 mieli okazję do dobrej zabawy, oczywiście w ramach tradycyjnych andrzejek. Piękne wróżki z klas: 8 c –Lidia Wojtiuk, Maja Jankowska, Kinga Lizun, 8 b – Jagoda Natucka, Wiktoria Laskowska oraz przystojni wróżbici z klasy 8 c – Jakub Sanek, Piotr Kiełbasa przygotowali pod czujnym okiem opiekunek MSU – Katarzyny Sztuk, Moniki Korneluk oraz Agnieszki Kolano wiele ciekawych wróżb. W świat przepowiedni pomogła uczniom przenieść się sceneria, w której znalazły się symbole magii, między innymi: świece, lampiony, kule, księżyc, czarne koty, nietoperze, klucze. Kultywując tradycję nie zabrakło także dyskoteki, podczas której dzieci tańczyły i bawiły się przy dźwiękach znanych przebojów. Rolę DJ-ów pełnili chłopcy z 6 d Paweł Gumieniak, z 6 b – Maciej Obszyński oraz z 7c – Oliwier Stadnicki i Jakub Szymaszek.