Ślubowanie klas pierwszych

22.10.2021r. w naszej szkole odbyło się uroczyste Ślubowanie uczniów klas pierwszych. Nasi najmłodsi uczniowie w obecności Dyrekcji szkoły, zaproszonych gości oraz kolegów z MSU zaprezentowali przygotowaną część artystyczną i zostali przyjęci w poczet społeczności szkolnej. Ślubowali na sztandar szkoły być dobrymi uczniami, którzy swoim zachowaniem i nauką będą sprawiali radość swoim rodzicom i nauczycielom. Na zakończenie uroczystości zostali indywidualnie pasowani na ucznia przez panią dyrektor Edytę Kucharską. Otrzymali także pamiątkowe dyplomy oraz odznaki ufundowane przez panią Martę Majewską burmistrz miasta Hrubieszowa. Wychowawczynie klas pierwszych oraz uczniowie dziękują za piękną dekorację pani Arlecie Kowalskiej oraz Ewie Filipowicz Sidorczuk, Pawłowi Gumieniakowi za obsługę sprzętu muzycznego, a także rodzicom za słodką niespodziankę. Panu Tomaszowi Królickiemu dziękujemy za atrakcyjną relację z naszego święta.