BMW- Bardzo Miłe Wydarzenie

BMW- Bardzo Miłe Wydarzenie.

Dnia 14.06.2023 z wizytą w naszej szkole był pracownik salonu BMW w Lublinie Pan Krzysztof – absolwent naszej szkoły.

Spotkanie miało związek z trwającym konkursem Wizje Przyszłości- Konkurs Dla Małych Genialnych Umysłów zorganizowanym przez BMW Best Auto Lublin oraz Platinum Motor Lublin .

Uczestnicy konkursu mogli zgłosić swoją wizję przyszłości w dowolnej firmie, takiej jak rysunek, opowiadanie, prezentacja multimedialna lub model.

Uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w jeździe testowej autem BMW, a przy okazji byli obdarowani gadżetami, które stały się pamiątką z tego Bardzo Miłego Wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy za nawiązanie współpracy i możliwość udziału w prezentacji modelu BMW X5.