Wielkanocna niespodzianka od uczniów należących do SKO

W duchu wielkanocnej radości i życzliwości uczniowie należący do Szkolnej Kasy Oszczędności podjęli inicjatywę przygotowania kartek wielkanocnych dla pracowników miejscowego Banku PKO BP. Ich celem było przede wszystkim wyrażenie wdzięczności za pracę, którą codziennie wykonują na rzecz społeczności oraz życzenie im radości i pomyślności z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.
Kartki świąteczne przygotowali: Eliza Foks klasa 2b, Zuzanna Chylicka klasa 1a, Remigiusz Dziadosz klasa 5a, Michał Zając klasa 1c, Mikołaj Zając klasa 5c, Michał Nowacki klasa 4a. Uczniowie zaangażowali się w przygotowanie kartek, wykorzystując swoją wyobraźnię i kreatywność. Każda z kartek została starannie ozdobiona, a na ich powierzchni znalazły się zarówno tradycyjne motywy wielkanocne, jak i życzenia.
SKO-wicze wraz z opiekunami udali się do Banku, aby osobiście przekazać przygotowane kartki oraz złożyć życzenia świąteczne. Pracownicy placówki serdecznie przyjęli gest uczniów, wyrażając swoją wdzięczność i podziw dla zaangażowania społeczności szkolnej. Wszyscy uczniowie, którzy przyłączyli się do inicjatywy otrzymali dyplomy oraz upominki.

Dziękujemy uczniom, którzy poświęcili swój czas i wysiłek, aby przygotować wspaniałe kartki świąteczne. Opiekunowie Szkolnej Kasy Oszczędności Anna Karkuszewska, Anna Suwała.