Podsumowanie warsztatów „Hrubieszowskie Dzieciaki z Klasą”

05 grudnia uczniowie klas 6 naszej szkoły wraz z wychowawcami uczestniczyli w spotkaniu podsumowującym warsztaty realizowane w ramach programu „Hrubieszowskie Dzieciaki z Klasą”.

Uroczyste spotkanie odbyło się w restauracji „Gniecki”. Dzieci, podczas obiadu, miały okazję w praktyce przetestować umiejętności nabyte w czasie warsztatów. Każdy uczeń odebrał też pamiątkowy dyplom „Mistrza Savoir-Vivre’u”. To był niezapomniany czas i mamy nadzieję, że nabyte umiejętności oraz zdobyta wiedza będą wykorzystywane każdego dnia.

Serdecznie dziękujemy prowadzącym warsztaty – Pani Małgorzacie Dudek oraz Panu Michałowi Dudek z Fundacji „Radość Uczenia Się” z Lublina. Podziękowania kierujemy też w stronę Pani Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej – Pani Jolancie Janiec oraz Pani Burmistrz Marcie Majewskiej, która objęła projekt swoim patronatem.