Laureaci z SP Nr 1- dziewiąta edycja konkursu plastycznego na plakat promujący rodzicielstwo zastępcze

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Hrubieszowie w dniu 17 grudnia 2019 r. zorganizowało spotkanie opłatkowe dla rodzin zastępczych z terenu powiatu hrubieszowskiego połączone z wręczeniem nagród laureatom.

Uroczystość odbyła się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie, w obecności Pani Maryli Symczuk – Starosty Hrubieszowskiego, która objęła patronatem nasz konkurs oraz Pana Tomasza Sułkowskiego- Dyrektora Wydziału Polityki Społecznej, Zarządzania Kryzysowego i Obronności Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie.

W kategorii klasy IV, V i VI szkoły podstawowej jury wyróżniło prace – Wiktorii Iwan z klasy V d, a w kategorii klasa VII i VIII wyróżniono Julię Nowosad i Agatę Czajkowską z klasy 7 c ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Hrubieszowie.

Nagrodzone prace zostały umieszczone na kalendarzu ściennym na 2020 rok .

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów!