Akademia Bezpiecznego Puchatka

W dniu 27.09.2023r. uczniowie klas pierwszych wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielem KPP w Hrubieszowie, aspirantem sztabowym p. Edytą Krystkowiak, która przybyła na spotkanie z dziećmi wraz z policyjną maskotką. Pierwszoklasiści, podczas spotkania, dowiedzieli się jak dbać o bezpieczeństwo w szkole, w drodze do szkoły oraz w kontakcie z osobami nieznajomymi. Utrwalili znajomość numeru alarmowego 112 oraz dowiedzieli się w jaki sposób prawidłowo wezwać pomoc. Spotkanie stało się okazją do wprowadzenia uczniów klas pierwszych w tematykę ogólnopolskiego programu „ Akademia Bezpiecznego Puchatka”, w którym będą uczestniczyć w bieżącym roku szkolnym. Wiele radości sprawiła najmłodszym uczniom policyjna maskotka, od której otrzymali słodki upominek a także możliwość wykonania wspólnych zdjęć z zaproszonymi gośćmi.