Spotkanie online z uczniami z Uzbekistanu

W piątek uczniowie klasy 6a Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie mieli wspaniałą okazję  do sprawdzenia swoich umiejętności językowych. Mianowicie, nasza szkoła przystąpiła do realizacji projektu pt. „Nice to e-meet you”, który polega na organizowaniu spotkań online z uczniami z innych krajów. Podczas pierwszej sesji mieliśmy przyjemność poznać uczniów z Uzbekistanu i porozmawiać  z nimi po angielsku. Dwie kultury zupełnie różne, na dwóch kontynentach, odległe od siebie o 4590 km. Rozmawialiśmy o sobie, swoich zainteresowaniach i szkołach, do których chodzimy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że udało nam się spotkać pomimo czterogodzinnej różnicy czasu. Kolejne spotkanie odbędzie się w tym tygodniu. Czekamy na nie z niecierpliwością!!!