Mikołajki 2022

6 grudnia 2022r. Mały Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem opiekunów przygotował przedstawienie pt. „Gdzie jest worek Św. Mikołaja”. Dzieci miały możliwość zobaczenia, jak na tle zimowej scenerii różne zwierzątka próbowały pomóc Mikołajowi w odnalezieniu worka z prezentami, który został skradziony przez rozbójników. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i determinacji przyjaciół Mikołaja, worek został odnaleziony, a rozbójnicy zrozumieli swój błąd, przeprosili i obiecali poprawę.

W tym dniu Mikołaj wraz ze Śnieżynkami odwiedzał także uczniów w salach lekcyjnych, wręczając wszystkim cukierki oraz prezenty. Serdecznie dziękujemy Rodzicom uczniów za przygotowanie przepięknych kostiumów, a Radzie Rodziców za zasponsorowanie słodyczy.

Podziękowania składamy także dla Samorządu Uczniowskiego i ich opiekunów za zorganizowanie wizyt św. Mikołaja w poszczególnych klasach.