HRUBIESZOWSKIE DZIECIAKI Z KLASĄ

23 października uczniowie klas 6 naszej szkoły wraz z wychowawcami – p. Moniką Jakoś – Wór, p. Edytą Miller – Wiatrowską, p. Martą Lackowską – rozpoczęli cykl warsztatów w ramach programu „Hrubieszowskie dzieciaki z klasą”. Zajęcia realizowane są w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej, w partnerstwie z „Fundacją Radość Uczenia Się” Małgorzaty Dudek z Lublina, pod Patronatem Burmistrza Miasta Hrubieszowa Marty Majewskiej.
Warsztaty łączą elementy wiedzy teoretycznej oraz praktycznej z dziedziny savoir- vivre’u. W życiu zawodowym oraz towarzyskim dobre maniery i umiejętność odnalezienia się w różnych sytuacjach jest niezbędna, dlatego warto już w szkole podstawowej zadbać o wszechstronny rozwój uczniów i ich edukację w tym zakresie.