Dzień Otwarty Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Hrubieszowie

Dnia 25.04.2019r. odbył  się Dzień Otwarty Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej,
w którym wzięli udział przedstawiciele SP nr 1 w Hrubieszowie. Uczniowie klasy 4a wraz
z wychowawcą oraz pedagogiem szkolnym uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych pt. „Hejt”, które przeprowadziła pani psycholog Maria Malicka.
Uczestnicy spotkania poprzez udział w zajęciach uświadomili sobie zasady bezpiecznego korzystania z Internetu oraz przyjmowania właściwej postawy w obliczu hejtu, z jakim mogą się spotkać jako użytkownicy sieci. Uczniowie klasy 2 b wraz z wychowawczynią oraz mamą jednego z uczniów uczestniczyli w „Spotkaniu z bajką”,  które prowadziła pani pedagog Małgorzata Barańska. Zajęcia bardzo podobały się wszystkim uczniom, a własnoręcznie przez dzieci wykonane korony zostały zawieszone na gazetce klasowej i są ozdobą sali lekcyjnej. Dodatkową atrakcją dla uczniów okazał się pobyt w sali zabaw.
Dziękujemy za zaproszenie!