Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego dla uczniów klas trzecich pt. „Nie pal przy mnie, proszę…”

Konkurs plastyczny zorganizowano na zakończenie zajęć profilaktycznych,
w ramach programu „Nie pal przy mnie, proszę…” prowadzonych w klasach trzecich przez pedagoga szkolnego oraz w ramach obchodów „Światowego Dnia bez Papierosa”. Program „Nie pal przy mnie, proszę…” realizowany był pod patronatem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Hrubieszowie.
Laureaci konkursu:
I miejsce: Nikola Pietryna, IIIb
II miejsce: Oskar Urbaniak, IIIa
III miejsca: Maciej Maciejczyk, kl. IIIc
Elżbieta Zalewska, kl. IIIb
Wyróżnienia:
1.Maciej Karpała IIIa
2. Dawid Dworak, kl. IIIb
3. Wiktoria Dynkiewicz, kl. IIIb
4. Łukasz Dąbrowski, kl. IIIb
5. Gabriela Kot, kl. IIIb
6. Mikołaj Gardzioła, kl. IIIb
7. Jan Podgórski, kl. IIIb
8. Eryk Jagiełło, kl. IIIb
9. Dominik Kowalczuk, kl. IIIb
10.Oliwier Wośko, kl. IIIb
11. Diana Słupska, kl. IIIb
Organizator konkursu: Marta Kuczyńska, pedagog szkolny,
w ramach realizacji programu „Profilaktyka na start” pod patronatem MKRPA Gminy Miejskiej Hrubieszów.
Komisja konkursowa: p. Sylwia Wojak, p. Monika Anigacz, p. Agnieszka Kolano, p. Paulina Seweryn, p. Justyna Przybik, p. Anna Lewandowska.
Gratulujemy laureatom konkursu! Nagrody i dyplomy zostaną wręczone w najbliższym możliwym czasie.