Projekt językowy „Królowa Elżbieta II” zakończony

W kwietniu uczniowie z klasy 2a, 3c, 5b, 6a oraz 7d brali udział w projekcie językowym pt. Królowa Elżbieta II, który nadzorowała p. I. Winogrodzka. Realizacja projektu miała na celu mobilizowanie uczniów do samodzielnego wyszukiwania informacji,  poszerzenie i popularyzowanie wiedzy z zakresu zagadnień kulturowych Wielkiej Brytanii, rozwijanie talentów plastyczno-językowych oraz przybliżenie uczniom sylwetki Królowej Elżbiety II. W tym roku obchodzony jest  The Queen’s Platinum Jubilee – Platynowy Jubileusz Królowej, czyli 70 lat panowania.

Chętni uczniowie z klasy 2a oraz 3c uczestniczyli w Klasowym Konkursie Plastycznym  pt. „ Portret  Królowej Elżbiety II”, w którym wyłoniono następujących laureatów:

Klasa 2a:

I miejsce  – Jagoda Szczepanik

II miejsce ex aequo – Karolina Banach

Martyna Markowska

III miejsce ex aequo – Iga Rutkowska

Lena Sawicka

Wyróżnienie – Bartosz Dąbrowski

Wyróżnienie – Jakub Kalbarczyk

Wyróżnienie – Patrycja Kotko

Wyróżnienie  – Adriana Kowalczuk

Klasa 3c:

I miejsce – Lena Niźnikowska

II miejsce – Magdalena Skubisz

III miejsce – Milena Jemielniak

Wyróżnienie – Larysa Zimon

Uczniowie klas 5b, 6a oraz 7d byli uczestnikami „Klasowego Quizu Wiedzy o Królowej Wielkiej Brytanii.

Zwycięzcami quizu zostali:

Klasa 5b:

I miejsce – Dawid Dworak

II miejsce-  Mikołaj Gardzioła

III –  miejsce Jan Podgórski

Klasa 6a:

I miejsce –  Wiktor Konopko

II miejsce – Szymon Serba

III miejsce ex aequo Mateusz Bodnar

Marcin Lackowski

Klasa 7d:

I miejsce – Julia Grab – uczennica uzyskała najwyższy wynik w szkole – 100% poprawnych odpowiedzi

II miejsce ex aequo Aleksandra Siek

Weronika Wysocka

III miejsce –  Oliwia Mączka

Gratulujemy i życzymy uczestnikom projektu dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego!