WYJĄTKOWI GOŚCIE

16 października w naszej szkole mieliśmy wyjątkowych gości. Odwiedzili nas chłopcy wraz z opiekunami ze Stowarzyszenia „Polska Nuta” z Odessy. Wizyta odbyła się w związku akcją „Łączy nas nie tylko piłka” zorganizowaną przez grupę ludzi – Rowerowe Dobro z księdzem Witkiem Bednarzem na czele.

Nasi goście uczestniczyli w lekcji przygotowanej przez klasę 7c wraz z wychowawcą Martą Lackowską. Następnie razem brali udział w spotkaniu z panią Marylą Symczuk – Starostą Powiatu Hrubieszowskiego i z Panią Burmistrz – Marta Majewską. Kolejnym punktem programu było zwiedzenie Cerkwi Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny. Po wizycie w cerkwi goście mogli zjeść obiad w naszej szkole.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak niecodziennego spotkania. To był naprawdę piękny dzień.