Pudełka Szczęścia od Caritas

Z okazji Dnia Dziecka  Caritas Polska za pośrednictwem  Zespołu Caritas działającego przy Parafii Św. Mikołaja  przekazała najmłodszym dzieciom z grupy zerowej maskotki, książki i gry planszowe oraz słodycze. Prezenty, w formie Pudełek Szczęścia,  były wręczane przez Proboszcza Parafii  Ks. Wiesława  Oleszka  w asyście wspaniałych Pań Wolontariuszek . Dziękujemy za wspaniałe prezenty – domki i wielką niespodziankę.

Na twarzach naszych dzieciaków widniał uśmiech, radość i wdzięczność. Cieszyły ich nie tylko upominki, ale przede wszystkim to, że zostali wyróżnieni z całej społeczności ,,Jedynki’’. Wrażenia z obecności wspaniałych gości w naszej placówce pozostaną na długo w pamięci najmłodszych.

Dziękujemy za okazaną dobroć i życzliwość.