Wystawa: Nauczyciele na przestrzeni lat – początek obchodów 60-lecia szkoły

Z radością informujemy, że w naszej szkole zainaugurowaliśmy obchody 60-lecia jej istnienia (główne uroczystości zaplanowane są na wrzesień 2025).

Pierwszym wydarzeniem z tej okazji jest wyjątkowa wystawa, na której można zobaczyć zdjęcia nauczycieli pracujących w naszej placówce na przestrzeni sześciu dekad.

Prezentacja zdjęć jest hołdem dla nauczycieli, którzy przez lata kształtowali kolejne pokolenia uczniów, przyczyniając się do rozwoju naszej szkoły. Fotografie ukazują, jak zmieniały się osoby, które każdego dnia towarzyszyły nam w nauce, pracy i wspólnym życiu szkolnym.

Wystawa stanowi początek wielu nadchodzących wydarzeń jubileuszowych, o których będziemy informować w aktualnościach na stronie internetowej naszej szkoły oraz w zakładce tematycznej 60 – lecie.

Wystawa została przygotowana przez p. Ewę Szostak, p. Renatę Danilczuk i p. Martę Lackowską.
Dziękujemy wszystkim, którzy udostępnili nam swoje zdjęcia.