Światowy Dzień Zwierząt

W naszej szkole z okazji Światowego Dnia Zwierząt zostały zorganizowane dwa konkursy: konkurs na najpiękniejsze przebranie „Mój ulubiony zwierzak” dla uczniów z klas 1-3 oraz konkurs fotograficzny „Zabawny pupil” dla klas 4-8.
4 października 2024 roku, kiedy obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt chętne dzieci przyszły w przebraniach. Spotkały się w sali korekcyjnej, gdzie komisja konkursowa w składzie: Paulina Seweryn, Justyna Przybik i Angelika Nowak dokonała przeglądu i oceny zaprezentowanych kostiumów. Doceniła przede wszystkim pomysłowość i oryginalność stroju.
Wyłoniono następujących laureatów:
I miejsce: Hanna Teterycz z klasy 1b,
II miejsce: Jakub Białosiewicz z klasy 1a,
III miejsce: Nikola Głowacz z klasy 2b,
III miejsce ex aequo: Konrad Dziadosz z klasy 1a .
Wyróżnienia:
Hubert Stankiewicz z klasy 1a,
Kornel Oleczek z klasy 1a,
Nikola Kamińska z klasy 2c.
Starsi uczniowie z kolei przesyłali zabawne fotografie. Laureaci zostali wyłonieni w drodze głosowania internetowego na szkolnym Facebooku. Głosowanie trwało do dnia 3 października 2024 roku.
Nagrodzeni uczniowie:
I miejsce: Gabriela Skowron-Dzieniak z klasy 6c z 563 głosami,
II miejsce: Kornelia Rzepka z klasy 6a z 456 głosami,
III miejsce: Lena Hołówek z klasy 8c z 448 głosami.