Wycieczka do Zatoru, Zakopanego i Krakowa

W dniach 5 – 7.06.2023r. odbyła się wycieczka szkolna, w której planie znalazły się takie miejsca jak: Zator, ze słynnym Parkiem Rozrywki – ENERGYLANDIĄ, Zakopane i Kraków. W Energylandii uczniowie bardzo chętnie korzystali ze wszystkich możliwych nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, a w szczególności z „Hyperiona”
i „Zadry”. Zakopane, mimo, że przywitało nas deszczową pogodą, zrekompensowało nam to pięknymi widokami, które mogliśmy podziwiać wędrując Doliną Kościeliską,
a także podziwiając panoramę miasta widzianą z wyciągu krzesełkowego. Trzeci dzień naszej wyprawy to Kraków i zwiedzanie m.in. Wzgórza Wawelskiego, z dziedzińcem Zamku Królewskiego i Smoczą Jamą oraz Rynku Głównego – symbolu miasta.