Archiwum dnia: 7 października 2024

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka w klasie 7a zapowiadał się wyjątkowo – pizza i kręgle brzmiały jak przepis na świetną zabawę. Już na początku wychowawczyni miała problem z policzeniem wszystkich uczniów, którzy magicznie znikali i pojawiali się przy drzwiach szkoły. Kiedy dotarliśmy do restauracji GNIECKI i wszyscy usiedli przy stole, zaczęło się jedzenie pysznej pizzy, przy której wszyscy się objedli do syta🙂
Na kręgielni kule okazały się mieć własne życie. Jeden z uczniów prawie poleciał za nią, a jeden z rzutów wyglądał bardziej jak olimpijski oszczep. Nieważne, kto wygrał – liczyły się śmiechy i dobra zabawa.
Na zakończenie wszyscy wrócili zmęczeni, ale uśmiechnięci, z poczuciem, że choć kręgle to niełatwy sport, to wspólnie można przeżyć naprawdę fajną zabawę.
To był niezapomniany Dzień Chłopaka pełen wspólnych przygód.
Na kręgle do restauracji Gniecki wybrała się także klasa 4a wraz z wychowawcą p. Magdaleną Słowik. Uczniowie klasy 4 c oraz 7b z okazji święta chłopców wybrali się na pyszną pizzę do restauracji Valentino.
Mały Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Chłopaka zorganizował dyskotekę. więcej