Archiwum dnia: 20 czerwca 2024

Udanych WAKACJI!

Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły

życzę wspaniałych wakacji, obfitujących w słońce i radości.

Niech ten wakacyjny czas będzie pełen wspaniałych przygód,

spotkań z ciekawymi ludźmi

oraz niezapomnianych wspomnień.

Wracajcie do nas bezpiecznie!

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Dyrektor Edyta Kucharska

Stypendia za wybitne osiągnięcia sportowe oraz naukowe dla naszych uczniów

20 czerwca Burmistrz Miasta Marta Majewska wręczyła stypendia za wybitne osiągnięcia sportowe, naukowe oraz artystyczne. Wśród stypendystów nie zabrakło uczniów naszej szkoły.
Wyróżnieni zostali:
Mikołaj Czerkawski- sport
Wiktor Konopko- sport
Kajetan Szewc- sport
Tomasz Pawlos-sport
Mateusz Bodnar-sport
Wojciech Malinowski- sport
Karol Krajewski- sport
Maja Klimkowska- nauka
Lena Niźnikowska -nauka
Szymon Pawłowski – nauka
Michał Dziedzic- sport
Aleksander Ząbek- sport
Jakub Cierech- sport więcej

Podsumowanie projektów

20 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste podsumowanie projektów: „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej” realizowanego ze środków programu FERS na zasadach Programu Erasmus+ sektor Edukacja szkolna, nr projektu: 2022-2-PL01-KA122-SCH-000096582 oraz „ERASMUS+ „Hola España! Rozwijanie kompetencji uczniów Szkoły Podstawowej im. B. Prusa w Hrubieszowie”, nr projektu: 2023-1-PL01-KA122-SCH-000119355.

Uroczystość prowadziła Pani Dyrektor Edyta Kucharska. Na spotkaniu gościliśmy Pana Wiceburmistrza Pawła Wojciechowskiego oraz Panią Agnieszkę Zając z fundacji, z którą współpracujemy przy realizacji naszych projektów i która wspiera wszystkie nasze działania. więcej