Archiwum dnia: 8 października 2024

Wycieczka klas 7

1 października 2024 roku uczniowie klas 7 naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Lublina i Czarnolasu. Celem wyjazdu było połączenie aktywności fizycznej z poznaniem dziedzictwa kulturowego Polski.
Nasza wycieczka rozpoczęła się wcześnie rano, gdy wyruszyliśmy autokarem w stronę Lublina. Pierwszym punktem programu był Park Trampolin „Mania Skakania”, który okazał się świetnym miejscem na aktywne spędzenie czasu. Uczniowie mieli okazję wypróbować swoje umiejętności skakania, wykonując różnorodne akrobacje i skoki. Instruktorzy czuwali nad bezpieczeństwem, a zabawa była nie tylko świetnym ćwiczeniem, ale też dostarczyła wielu śmiechu i radości. Był to idealny sposób na rozpoczęcie dnia pełnego wrażeń.
Po wyczerpujących, aczkolwiek bardzo przyjemnych zajęciach w parku trampolin, przyszedł czas na zasłużony odpoczynek i posiłek. Udaliśmy się do restauracji „Pyzata Chata”, która słynie z tradycyjnej polskiej kuchni. Atmosfera była przyjemna, a jedzenie smaczne, co pozwoliło nam nabrać energii na dalszą część wycieczki.
Po obiedzie udaliśmy się do Czarnolasu, gdzie znajduje się Muzeum Jana Kochanowskiego.więcej