Archiwum dnia: 23 maja 2024

Spotkanie z alpakami

22.05.2024r. rodzice kl. 2b zorganizowali wycieczkę do Brodzicy. Zaproszeni zostali uczniowie z Okazji Dnia Dziecka wraz z wychowawcą Renatą Paczałą.
Brodzica to doskonałe miejsce do wypoczynku wśród alpak, królików, szynszyli
i piesków. Dzieci doskonale bawiły się na trampolinie, grały w piłkę, badmintona,  chodziły po  zamku dmuchanym, jadły grillowaną kiełbaskę. Dzięki wspólnemu wyjazdowi mogliśmy lepiej poznać się nawzajem i nawiązać nowe przyjaźnie.
Miejsce to jest doskonałe do odpoczynku na łonie natury wśród miłych zwierząt. więcej

Awans dziewcząt do Mistrzostw Województwa w koszykówce 3×3

22 maja w SP 3 w Hrubieszowie obył się Półfinał Wojewódzki w koszykówce 3×3, nasze dziewczęta wygrały wszystkie swoje mecze, tym samym awansując do Mistrzostw Województwa.
Dziewczęta zagrały w składzie: Kornelia Mrozowska, Julia Kiszel, Hania Sidorczuk, Maja Klimkowska, Maja Magdziak.
Opiekunem był Tomasz Magdziak więcej

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

21 maja 2024r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Hrubieszowie odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Wzięli w nich udział uczniowie klas 4-7. Komisja wyborcza po przeliczeniu głosów i zweryfikowaniu ocen z zachowania ustaliła następujący skład Rady SU: przewodnicząca Lidia Grab, zastępcy przewodniczącej: Nikola Pietryna i Karol Krajewski. Członkowie: Larysa Zimon, Eva Jankowska, Bartosz Dąbrowski. więcej