Archiwum dnia: 25 marca 2024

Projekt „Szafa” w klasie 5a

Chętni uczniowie klasy 5a otrzymali pracę dodatkową związaną z lekturą „Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa”. Zadanie polegało na wykonaniu szafy prowadzącej do tajemniczej krainy Narnii. Tylko kilku uczniów podjęło się tego zadania i bardzo serdecznie im za to dziękuję. Prace przygotowali: Wiktoria Hałasa, Aleksandra Paczos, Hanna Sidorczuk, Sebastian Wajda oraz Julia Wiśniewska.

Marta Lackowska więcej

Dzień Otwarty ZS Nr 1

22 marca uczniowie klasy 8a uczestniczyli w Dniu Otwartym Zespołu Szkół Nr1 w Hrubieszowie. Po szkole oprowadzali nas nauczyciele i uczniowie, którzy opowiadali o specyfice szkoły oraz możliwościach, które daje jej ukończenie. Obejrzeliśmy pracownie szkolne: informatyczną, językową, gastronomiczną, budowlaną oraz mechaniki pojazdowej. więcej