Archiwum dnia: 12 czerwca 2023

Bułgaria, Złote Piaski

Bułgaria, Złote Piaski to był cel naszej szkolnej wycieczki. Plaża, morze i słońce było dla nas wyczekiwanym czasem.
29 maja rozpoczęliśmy naszą podróż w kierunku Rumunii, gdzie mieliśmy pierwszy nocleg. Podróż była długa, ale warto był czekać. Drogę umilały nam piękne widoki i wspólne przebywanie ze sobą.
Zielona Szkoła to przede wszystkim możliwość przeniesienia szkoły z czterech ścian w morską scenografię i przeprowadzenia ciekawych lekcji, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Wspólna podróż, poznawanie nowych miejsc oraz praktyczne zajęcia to też fajny sposób, żeby nauka stała się pasją.
Pobyt nad Morzem Czarnym pozwolił połączyć zwiedzanie, wypoczynek i naukę w wakacyjnej scenerii.
Pierwszy dzień rozpoczęliśmy od zasłużonego odpoczynku nad morzem – leniuchowaniu nie było końca😇więcej

Rubenalia

I miejsce dla SP NR 1 w V Potyczkach Żakowych o Berło Króla Władysława Jagiełły ( w kategorii szkół podst.)💪👏Brawo: Wiktor Konopko👍, Maja Magdziak👍, Jakub Tomiło👍, Lidia Grab👍, Lena Hołówek👍, Dominika Ciemięga👍 i Gabrysia Kot👍.
„Rubienlia”2023 🤝💪👏  więcej