Archiwum dnia: 1 czerwca 2023

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Drogie Dzieci!
Niech radość i entuzjazm będą Waszymi drogowskazami
na całej Waszej ścieżce edukacyjnej.
Niech wyzwania będą dla Was zachętą do jeszcze intensywniejszej nauki.
Niech każdy Wasz wybór będzie podejmowany świadomie.
Życzymy Wam, abyście w wiedzy odnaleźli swoją pasję, a chęć poznawania niech kieruje Waszymi poczynaniami.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka
życzą: Dyrekcja, Grono pedagogiczne, Pracownicy administracji i obsługi.

Światowy Dzień bez Papierosa

W dniu 31 maja 2023r., w Szkole Podstawowej Nr 1 w Hrubieszowie odbyły się obchody „Światowego Dnia bez Papierosa”. Z tej okazji zorganizowano apele oraz wręczono nagrody laureatom konkursów o tematyce antynikotynowej. W apelu wzięła udział pani Joanna Szymańska, przedstawiciel Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Hrubieszowie. Uczniowie klas trzecich, czwartych i szóstych, którzy w II półroczu roku szkolnego 2022/2023 byli uczestnikami programów profilaktycznych ” Nie pal przy mnie proszę…”, „Bieg po zdrowie” oraz „Znajdź właściwe rozwiązanie”, podsumowali zdobyte wiadomości na temat szkodliwości palenia papierosów i e-papierosów a także uświadomili sobie jak ważne jest dbanie o zdrowy styl życia. Uczniowie klasy 3a, podczas apelu w dniu 30 maja, wykonywali wspólnie piosenkę profilaktyczną „Hymn zdrowych dzieciaków” oraz zatańczyli w jej rytm wraz z nauczycielami.
Nagrody w konkursach profilaktycznych otrzymali następujący uczniowie więcej