Archiwum dnia: 27 marca 2023

Przerażające? A jednak nie!!!

Klasa 5c miała możliwość mieć bliskie spotkanie z pająkami i nie tylko. Te owłosione stworzenia przyciągnęły dużą uwagę uczniów i skłoniły do pokonania swoich lęków.
Czy pająk jest taki straszny, jak go malują? 🤔 Okazuje się, że nie! Przekonaliśmy się sami! więcej

Dzień Otwarty

21 marca, wraz z Pierwszym Dniem Wiosny, nasza szkoła zaprosiła w swoje progi dzieci z rocznika 2016 na Dzień Otwarty. Z tej okazji przygotowaliśmy różnego rodzaju aktywności.

W sali informatycznej dzieci zostały wprowadzone do świata programowania i zaprogramowały roboty  Photon, który jest wyposażony w nowoczesną technologię i potrafi reagować na wiele bodźców zewnętrznych, a dzięki dedykowanej aplikacji, pomaga dzieciom rozwinąć wyobraźnię, umiejętności logicznego i analitycznego myślenia.

Następnym elementem był kontakt z rozszerzoną rzeczywistością, która umożliwia zanurzyć się w zupełnie nowy świat, który wydaję się tak realny, że natychmiast zapominamy, gdzie właściwie się znajdujemy.

Ciężko było oderwać dzieciaki od zabawy, ale czekały na nie jeszcze inne atrakcje…mamy nadzieję, że się spotkamy we wrześniu😉więcej