Archiwum dnia: 20 września 2022

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Prusa w Hrubieszowie- Szkołą Myślenia Pozytywnego!

Nasza szkoła, już po raz kolejny, uzyskała certyfikat w ramach programu „Szkoła Myślenia Pozytywnego”, za aktywne uczestnictwo w działaniach, mających na celu poprawę dobrostanu i zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, zgodnie z podejściem ogólnoszkolnego zaangażowania lokalnej społeczności.
W roku szkolnym 2022/2023 jesteśmy nadal w programie „Szkoła Myślenia Pozytywnego 2.0”!
W tym roku będziemy realizować bardzo ważne moduły tematyczne:
Moduł 1.Komunikacja międzykulturowa
Moduł 2. Rozwiązywanie konfliktów w środowisku szkolnym więcej

Najlepszy Sportowiec Roku

Miło nam poinformować, że od tego roku szkolnego rozpoczynamy konkurs na ,,Najlepszego Sportowca Roku”. Nasi młodzi sportowcy przez cały rok będą zdobywać punkty we współzawodnictwie sportowym, począwszy od szczebla szkolnego, aż do szczebla ogólnopolskiego. Podczas zakończenia roku szkolnego 2022/2023 uhonorujemy ucznia z największą ilością punktów.
Poniżej regulamin:
,,Najlepszy Sportowiec Roku”
Szkoły Podstawowej NR 1 w Hrubieszowie
Cel i czas konkursu:
1. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego sportowca szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców w danym roku szkolnym.
2. Propagowanie sportu i rekreacji wśród uczniów szkoły.
3. Aktywizacja uczniów do reprezentowania szkoły w rozgrywkach sportowych oraz zajęciach pozalekcyjnych i pozaszkolnych.
4. Konkurs trwa od 1 września do końca roku szkolnego.
Zasady konkursu: więcej