Archiwum dnia: 25 maja 2022

Ogólnopolski konkurs profilaktyczny dla szkół pt. „W TANDEMie siła! Profilaktyka uniwersalna domu i szkole”

W II półroczu roku szkolnego 2021/2022, nasza szkoła podjęła się udziału w konkursie Firmy Tandem – warsztaty pedagogiczne, profilaktyka uniwersalna, którego celem jest promocja profilaktyki uniwersalnej w szkole. W ramach konkursu pt. „W TANDEMie siła! Profilaktyka uniwersalna domu i szkole” zorganizowaliśmy „Dzień Zdrowia Psychicznego”, który odbył się 18.05.2022r.
W miesiącu maju, wychowawcy poszczególnych klas oraz pedagog szkolny, zorganizowali zajęcia wychowawcze, poświęcone profilaktyce zdrowia fizycznego i psychicznego, w tym profilaktyce uzależnień. Samorząd Uczniowski ogłosił szkolny konkurs na „Gazetkę profilaktyczną”. Uczniowie poszczególnych klas, wykonali gazetki ścienne i plakaty o tematyce profilaktycznej, które komisja konkursowa, składająca się z uczniów i nauczycieli oceniła w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz klasy IV-VIII.
Wśród uczniów młodszych nagrodzono prace następujących klas:
I miejsce: klasa IIa, wych. p. Katarzyna Sztuk
II miejsce: klasa IIIa, wych. p. Renata Paczała
III miejsce: klasa Ic, wych. P. Joanna Nazar
Wyróżnienia: klasa III c-wych. p. Joanna Bartnik
klasa IIIb, wych. p. Jolanta Podlewska oraz klasa Ib- wych. p. Monika Korneluk
Wśród uczniów starszych nagrodzono prace następujących klas:
I miejsce: klasa Vc- wych. p. Anna Lewandowska
II miejsce: klasa Vb- wych.p. Ewa Filipowicz-Sidorczuk
III miejsce: klasa VIIIc, wych.p. Małgorzata Szumiata
Wyróżnienia: klasa VIIIa, wych. p. Arleta Kowalska, klasa IVc, wych. p. Monika Jakoś-Wór
Zwycięskie klasy nagrodzono dyplomami oraz grami planszowymi. więcej