Archiwum dnia: 2 maja 2022

ZAJĘCIA Z OZOBOTAMI W KLASIE 1B I 2A

27 kwietnia 2022r. w klasie 1b i 2a odbyły się zajęcia z kodowania pt. „Majowe święta”, które przeprowadziła pani Joanna Raczyńska pracownik Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu Filia w Hrubieszowie.

Podczas zajęć dzieci rozmawiały o świętach majowych i symbolach narodowych. Zadaniem uczniów było znalezienie i zakodowanie drogi prowadzącej do Orła Białego. więcej

Mistrzostwa Powiatu w koszykówce 3×3

29 kwietnia nasze dziewczęta wzięły udział w turnieju koszykówki 3×3 rozegranym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS. Po zaciętej walce nasze koszykarki wywalczyły srebrne oraz brązowe medale.
Wyniki:
SP 1 Hrubieszów II- SP 3 Hrubieszów II 4:2
SP 3 Hrubieszów I- SP 1 Hrubieszów I 6:2
SP 1 Hrubieszów II- SP 1 Hrubieszów I 2:4
SP 3 Hrubieszów II- SP 3 Hrubieszów I 4:11
SP 1 Hrubieszów II- SP 3 Hrubieszów I 3:4
SP 3 Hrubieszów II- SP 1 Hrubieszów I 2:6
Kolejność drużyn:
1.SP 3 Hrubieszów I 6pkt
2.SP 1 Hrubieszów I 5pkt
3.SP 1 Hrubieszów II 4pkt
4. SP 3 Hrubieszów II 3pkt
dziewczęta wystąpiły w składach: więcej

„Pidżama party”

29 kwietnia  w naszej „Jedynce” się zadziało…”Pidżama party”…Zobaczcie sami… Dziękujemy bardzo roztańczonym uczennicom z klasy 8b – Nikola Czulak, Hania Gidzińska, Maja Paluch, Zosia Śliwa – za rozkręcenie zabawy. Dziękujemy uzdolnionym chłopakom – Paweł Gumieniak z klasy 8d i Maciej Obszyński z klasy 8b – za nagłośnienie. Dziękujemy wszystkim, którzy bawili się z nami. więcej

Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Poetyckiego „Wierszyk do gazetki”🙂

W dniu 28.04.2022r. wręczono nagrody i dyplomy laureatom konkursu „Wierszyk do gazetki”, który jak co roku, z okazji Światowego Dnia Książki zorganizowany został przez Zespół redakcyjny gazetki szkolnej „Jedyneczka”.
Laureatami konkursu w klasach I-III zostali:
I miejsce: Zuzanna Korneluk z kl. Ia
II miejsce: Zuzanna Gruszka z kl. Ic
III miejsce: Martyna Markowska z kl. IIa
Wyróżnienia: Pola Pachniewska z kl. Ia, Natalia Balcer z kl. Ia oraz Alicja Rudek z kl. IIb.
Laureatem w klasach IV-VIII został:
Mikołaj Gardzioła z kl. Vb
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali podziękowania oraz pamiątkowe zakładki do książek.
Nagrodzone utwory zostaną zamieszczone w gazetce szkolnej „Jedyneczka-lato”, która ukaże się przed wakacjami.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz pozdrawiamy naszych Czytelników
Zespół redakcyjny gazetki szkolnej „Jedyneczka” wraz z opiekunami

Mistrzynie Powiatu w mini piłce nożnej

26 kwietnia zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w mini piłce nożnej w ramach Igrzysk Dzieci Szkolnego Związku Sportowego.
Nasze dziewczęta wygrały wszystkie swoje mecze, tym samym zostając mistrzyniami powiatu.
Wyniki meczów:
SP 1 Hrubieszów – SP Mircze 3:2
SP1 Hrubieszów- SP 3 Hrubieszów 2:0
SP Mircze- SP 3 Hrubieszów 1:1
Kolejność drużyn:
1. SP 1 Hrubieszów
2. SP Mircze
3. SP 3 Hrubieszów
Dziewczęta zagrały w składzie: więcej