Rozstrzygnięcie szkolnych konkursów, organizowanych z okazji „Dnia Bezpiecznego Internetu”

W miesiącu lutym 2022r. ogłoszono konkursy plastyczne, związane z obchodami „Dnia Bezpiecznego Internetu”, przebiegającego pod hasłem #Działajmyrazem. Konkursy zostały skierowane do uczniów
w dwóch kategoriach wiekowych (klasy I-III oraz IV-VII) oraz zespołów klasowych (klasy IV-VIII).
Celem przeprowadzonych konkursów było kształtowanie
i propagowanie prawidłowych postaw uczniów jako użytkowników Internetu oraz zapobieganie zagrożeniom, związanym
z nieumiejętnym korzystaniem z sieci i urządzeń technologicznych. Prace oceniła komisja konkursowa w składzie: p. Ewa Filipowicz-Sidorczuk, p. Sylwia Wojak, p. Dorota Orłowska, p. Ilona Winogrodzka, p. Anna Czernysz. Nagrodzono i wyróżniono następujących uczniów:
Konkurs plastyczny „Bezpiecznie korzystam z Internetu”, kategoria klasy I-III
I miejsce: Julia Wiśniewska, kl. IIIa