Szkolny Dzień Profilaktyki’2021Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Profilaktycznego

8 grudnia 2021r. odbył się Szkolny Dzień Profilaktyki, podczas którego zorganizowano warsztaty profilaktyczne dla klas V-VIII.
W ramach Szkolnego Dnia Profilaktyki, wszystkich uczniów zaproszono do udziału w konkursie profilaktycznym. Szkolny Konkurs Profilaktyczny w formie plastycznej zorganizowano w trzech kategoriach wiekowych; klasy I-III , klasy IV-V oraz klasy VI-VIII. Celem konkursu było propagowanie życia bez używek i zachowań ryzykownych oraz kształtowanie prawidłowych postaw w zakresie dbałości o zdrowie i bezpieczeństwo na co dzień. Wręczenie nagród oraz dyplomów odbyło się dnia 15 grudnia 2021r.
Konkurs pt. „Z-jak zdrowie, B-jak bezpieczeństwo, U-jak uważam na siebie i na innych”, organizator p. Marta Kuczyńska:
Laureaci konkursu w kategorii klas I-III: więcej