Archiwum dnia: 27 października 2021

Wycieczka szkolna – Zakopane 2021?⛰

W dniach od 4 do 7 października 2021r. uczniowie SP Nr 1 im. Bolesława Prusa w Hrubieszowie wybrali się na wycieczkę do Zakopanego i okolic. Zanim wszyscy zobaczyli piękne polskie Tarty, to po drodze można było zobaczyć wiele ciekawych miejsc, takich jak Krakowski Rynek oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach⛪. Po modlitwie wszyscy, jak kangury, skakali w parku trampolin Go Jump?‍♂️

Drugiego dnia w Tatrach na rozgrzewkę grupa pomaszerowała na Morskie Oko?, wieczorem miała miejsce niesamowita regeneracja w termach ,,Gorący Potok”?‍♀️. Trzeciego dnia o poranku młodzież pojechała na modlitwę w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Następnie ,,odważni” w trudnych warunkach pogodowych zdobyli Kasprowy Wierch, pozostali zaś Zakopiańskie Krupówki. Po obiadokolacji odbył się turniej w tenisa stołowego, a także zabawa. Czwartego dnia, już o poranku, ekipa zdobyła Bazylikę w Wadowicach i kosztowała przepyszne ,,kremówki papieskie” ? A na koniec to co najlepsze, czyli niezapomniana adrenalina w Energylandii?. Całą wycieczkę zorganizował jako kierownik Ksiądz Tomasz Szady, wraz ze wspaniałą opieką Pani Edyty Miler-Wiatrowskiej, Pani Anny Karkuszewskiej i Pani Anny Grab.

Relacja – Emilia Malinowska i Hanna Nowosad z klasy 8b