Archiwum dnia: 12 czerwca 2021

Konkursy „Nie dajemy mocy szkolnej przemocy” z okazji „Dnia szkoły bez przemocy” Wręczenie nagród

Konkursy zorganizowane zostały w ramach projektu „Akademia Szkolnych Liderów Przyszłości” i miały na celu budowanie prawidłowych relacji w szkole oraz zapobieganie zjawisku przemocy rówieśniczej. Komisja konkursowa w składzie: Stefania Suchecka, kl. VIc, Wiktoria Najfeld, kl. VIId oraz Aleksandra Szymko, kl. VIIIb, nagrodziła następujące osoby i klasy:
Konkurs plastyczny klasy 0-III
I miejsce- Julia Kiszel z kl. IIIB
II miejsce-Hanna Sidorczuk, kl. IIa
III miejsca- Maciej Grzeszczuk, kl. IIIb i Ada Kowalczuk, kl. Ia
Wyróżnienia: więcej

Rozstrzygnięcie konkursu ,,Smacznie i zdrowo”

W dniu 11 czerwca br. został rozstrzygnięty konkurs kulinarny ,,Smacznie i zdrowo”, którego celem było kształtowanie prozdrowotnych nawyków, promowanie korzyści płynących ze zdrowego odżywiania, a także kreatywne wykorzystanie wolnego czasu w domu.
Komisja konkursowa w składzie p. Irena Tarcz, p. Ewa Filipowicz-Sidorczuk, p. Tomasz Magdziak, stanęła przed wielkim wyzwaniem, ponieważ oprócz oryginalności potrawy musiała uwzględnić wykorzystanie “zdrowych” produktów do przygotowania potrawy. Nagrodzono następujących uczniów: Mikołaj Gardzioła, Olaf Lewandowski, Paweł Karkuszewski, Dawid Kański, Zuzanna Mróz, Aleksandra Raczyńska, Dawid Dworak. Dyplomy oraz nagrody rzeczowe laureatom konkursu wręczyła pani wicedyrektor Joanna Filipowicz. więcej