Archiwum dnia: 25 maja 2021

MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

21 maja 2021 roku uczniowie naszej szkoły: Martyna Mielniczuk (7c), Nikola Czulak (7b), Paweł Stankiewicz (6a), Olaf Lewandowski (6a), Oskar Urbaniak (4a), Larysa Zymon (2c), Lena Niźnikowska (2c) i Konrad Naja (2c), brali udział w 40-tym Małym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Hrubieszowski Dom Kultury. Były to eliminacje powiatowe.
Wygrali: MARTYNA MIELNICZUK oraz PAWEŁ STANKIEWICZ, który weźmie udział w konkursie wojewódzkim w Lublinie. więcej

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu on-line „Kocham i wspieram – rodzicielskie SOS w czasie pandemii”

Szanowni Państwo.

Serdecznie zapraszam Rodziców do udziału w wydarzeniu on-line „Kocham i wspieram – rodzicielskie SOS w czasie pandemii” w dniu 31 maja 2021 r. w godz. 16.30-17.30. Podczas konferencji chcemy przybliżyć rodzicom zagadnienia dotyczące przyjaznej komunikacji, aktywnego słuchania i uważności w kontakcie z dziećmi.

Program konferencji: więcej