Archiwum dnia: 13 czerwca 2020

Rozstrzygnięcie konkursu szkolnego w ramach programu ,,Znajdź właściwe rozwiązanie”.

Uczniowie klas szóstych po zakończeniu realizacji programu ,,Znajdź właściwe rozwiązanie” przystąpili do testu wiedzy z zakresu profilaktyki antynikotynowej. Program realizowany był pod patronatem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Hrubieszowie.

Laureatami testu zostali:
Jakub Chomiak, klasa 6c
Maciej Zająć, klasa 6c
Kacper Kasprzak, klasa 6d
Dominika Zezula, klasa 6b
Hanna Gidzińska, klasa 6b
Wiktoria Dec, klasa 6b
Aleksandra Raczyńska, klasa 6d. więcej

Trzymaj Formę! – rozstrzygnięcie konkursu.

W Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Trzymaj Formę!”, którego głównym celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, uczestniczyły klasy piąte. Program realizowany był pod patronatem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Hrubieszowie.

W ramach programu zajęcia były prowadzone przez dietetyka panią Anną Wiśniewską oraz pedagoga szkolnego. Podczas nauczania zdalnego uczniowie otrzymywali prezentacje zgodnie z założeniami programu. Ponadto ogłoszono konkurs pod hasłem ,,Zdrowo i kolorowo” na przepis kulinarny. więcej

Konkurs plastyczny „Razem z rodziną promuję Powiat Hrubieszowski”

Zarząd Powiatu w Hrubieszowie ogłasza konkurs plastyczny  „Razem z rodziną promuję Powiat Hrubieszowski”, którego celem jest utrwalenie w formie plastycznej najpiękniejszych chwil spędzonych razem z rodziną i wspomnienia związane z aktywnością na terenie Powiatu Hrubieszowskiego. Konkurs skierowany jest do dzieci i  młodzieży zamieszkałych na terenie Powiatu Hrubieszowskiego.  więcej