Wesoło, kolorowo i sportowo!

Dzień Dziecka i Dzień Sportu Szkolnego w naszej szkole upłynął w radosnej atmosferze, towarzyszyła nam piękna pogoda oraz sportowa rywalizacja. Uczniowie mieli możliwość korzystania z dmuchanego placu zabaw. Piłkarze ze wszystkich miejskich  szkół podstawowych wzięli udział w Memoriale Mirosława Szupra – turnieju piłki nożnej.
W klasyfikacji drużyn dziewczęcych zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 3
w Hrubieszowie, na drugim miejscu uplasowały się dziewczęta ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Hrubieszowie. Wśród chłopców I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Hrubieszowie, II miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 3
w Hrubieszowie zaś III miejsce  Drużyna ze Szkoły Podstawowej  Nr 2 w Hrubieszowie.
W rywalizacji sportowej na boisku spotkała się także drużyna nauczycieli, która podjęła rywalizację z uczniami. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.