Archiwum dnia: 10 stycznia 2023

Jasełka

22 grudnia 2022r., po długim czasie, odbyły się w naszej szkole Jasełka. Nie miały one tradycyjnej formy – uczniowie z klas 8c i 8d przygotowali montaż słowno – muzyczny, wprowadzający społeczność szkolną w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Oprócz chwytających za serce i skłaniających do zastanowienia się nad tym niezwykłym czasem tekstów i wierszy, uczennice ze szkolnej Scholki wykonały piękne kolędy i pastorałki. Tło dla występujących uczniów stanowiła dekoracja w granatowo – białych kolorach. Nad całością czuwały panie: Ilona Winogrodzka i Monika Anigacz.

Światowy Dzień Pluszowego Misia w klasach 1 – 3

25 listopada 2022r. z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia Mały Samorząd Uczniowski, pod czujnym okiem opiekunów, przygotował dla uczniów z klas 1 – 3 spotkanie, podczas którego zaprezentowano fragment lektury Janiny Porazińskiej „Pamiętnik Czarnego Noska”. Czytanie książki wzbogaciła prezentacja ilustracji, piosenka oraz pogadanka z uczniami na temat wrażeń po wysłuchanej lekturze. W tym dniu uczniowie przynieśli też swoje ulubione pluszami, które towarzyszyły im nie tylko podczas zabawy, ale także nauki.