Uroczyste zakończenie roku

21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. W uroczystości uczestniczyła Pani Burmistrz Marta Majewska oraz Pani Monika Panasiewicz – Przewodnicząca Rady Rodziców. Spotkanie prowadziła Pani Dyrektor Edyta Kucharska wraz z przewodniczącymi SU – Lidią Grab i Marcinem Lackowskim.

Pani Dyrektor podsumowała pracę w roku szkolnym, odczytała najważniejsze osiągnięcia naszych uczniów, a także życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji oraz zasłużonego odpoczynku.

Podczas uroczystości wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem dla uczniów jedynej w tym roku ósmej klasy. Takie świadectwa otrzymali: Oliwia Jonak, Karol Stadnicki i Izabela Jankowska. Iza zdobyła także tytuł Super Ucznia oraz nagrodę Pani Burmistrz dla najlepszego ucznia 8 klasy. Wręczono również statuetki za sukcesy sportowe, a tytuł  Najlepszego Sportowa otrzymał Mikołaj Czerkawski. Poza tym uczniowie odebrali nagrody za najważniejsze osiągnięcia oraz za działalność w Samorządzie Uczniowskim. więcej