Kącik Przyjaźni oraz naklejki tematyczne w naszej szkole

Z radością informujemy, że nasza szkoła wzbogaciła się o Kącik Przyjaźni – miejsce stworzone z myślą o integracji, rozmowach i budowaniu więzi między uczniami. Kącik znajduje się na korytarzu szkolnym na piętrze  i jest wyposażony w wygodne siedziska oraz regał, w którym są książki i gry planszowe. To przestrzeń, która ma inspirować do okazywania życzliwości, wspierania kolegów i koleżanek oraz przeznaczona jest do wspólnego spędzania czasu.

Ponadto, nasza szkoła stała się bardziej kolorowa dzięki naklejkom tematycznym, które pojawiły się na ścianach! Zostały one wybrane tak, aby upiększyć szkolne korytarze i wspólne przestrzenie. Naklejki przedstawiają różnorodne motywy, od inspirujących cytatów, po radosne grafiki związane z nauką. więcej