DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W tym roku w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy 10 października 2024 r. Uczniowie już od rana składali nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły życzenia i wręczali oryginalne prezenty przygotowane pod opieką pań z Małego Samorządu Uczniowskiego. Starsi uczniowie mieli możliwość pisemnego składania życzeń i podziękowań, wykonując plakaty na drzwiach sal lekcyjnych. Tego dnia został też rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Portret ulubionego nauczyciela”. Wytypowanie zwycięzców było niezwykle trudnym zadaniem dla jury, bowiem wszystkie prace plastyczne były piękne i niepowtarzalne.

Zwycięzcami zostali:

I miejsce – Nikola Głowacz – kl. 2b

II miejsce – Lena Domonik – kl. 2a

III miejsce – Magdalena Socha – kl. 2a

Wyróżnienia:

Jakub Białosiewicz kl. 1a, Zofia Czupryńska kl. 1a, Elena Stefaniak kl. 1b, Maciej Opała kl. 1b, Pola Tor kl. 2a, Patrycja Pawlos kl. 2a, Alan Zawadzki kl. 2a, Luiza Zimon kl. 2a, Karol Senderek kl. 2b, Alicja Ząbek kl. 2c, Kornel Baj kl. 2c, Martyna Pomianowska kl. 3b, Julia Woraczek kl. 3b.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.